Sportavo ir mokėsi (GALERIJA)

Po visą pasaulį „keliaujanti“ Pasaulinė sveikatos diena buvo užsukusi ir į Prienus. Prienų visuomenės sveikatos biuras (VSB) kartu su futbolo treneriu Gintaru Budriku šia proga surengė vaikų futbolo turnyrą.

1888652_1495562090667401_5851666833971994016_n

 

>>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<<

Turnyras turėjo vykti buvusių teniso kortų vietoje įrengtoje futbolo aikštelėje, tačiau vėsus oras planus šiek tiek pakeitė ir, saugodami mažųjų sveikatą, visi sugužėjo į Prienų kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) didžiąją salę.

Nors buvo planuota, kad turnyre dalyvaus 4 komandos, mokslo atostogų metu į varžybas atvyko tik trys 1–3 klasių komandos iš Balbieriškio, „Revuonos“ mokyklų bei „Ąžuolo“ progimnazijos. Už varžybose penki prieš penkis įnirtingai besikaunančius vaikus tribūnose aistringai sirgo jų mamytės bei vienas tėvelis.

Komandos, kurios tuo metu nežaidė , irgi neleido laiko veltui. Čia pat, patogiai šalia salės įsitaisiusiems jauniesiems futbolininkams VSB specialistės Justina Miliauskaitė, Reda Žaromskytė bei Agnė Matlauskienė pasakojo apie infekcinių ligų sukėlėjus ir platintojus. Tema „Maži sutvėrimai – didelė grėsmė“ labai sudomino vaikus. Jie bandė atspėti dar nepažįstamus, paveikslėliuose pavaizduotus gyvūnus, su džiaugsmu pasakojo, su kokiais jau buvo susidūrę, ką apie juos žino. Taip pat labai smalsiai klausė to, ko dar nežinojo, domėjosi, kaip reikia saugotis ir kaip atpažinti ligų platintojus.

Turnyras pasibaigė dar džiugiau – pralaimėjusių nebuvo. Nebuvo ir pirmos vietos laimėtojų. Tądien visi buvo lygūs – sportiški, aktyvūs, linksmi ir sveiki. Visus dar labiau pradžiugino VSB merginų įteikti padėkos raštai bei suvenyrai.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close