Birštono petankės trejetas iš Lenkijos parsivežė pergalę

Balandžio 5 dieną Birštono petankės komanda dalyvavo petankės trejetų pavasariniame turnyre kaimyninėje Lenkijoje, Gibų miestelyje. Birštoniečiai varžėsi su 7 komandomis iš įvairių Lenkijos vietovių.

 Gibai 2014 04 05 011

Birštono trejetas – Vytautas Gedminas, Vytautas Vaitkevičius ir Paulius Bagdanavičius – ne pirmą kartą žaidžia tokios sudėties, ir jiems gana neblogai sekasi. Turnyras vyko rato sistema, tad birštoniečiai patyrė ir tam tikrų netikėtumų. Pasak Vytauto Gedmino, atrankos turnyre jie pralaimėjo, tačiau finalinėse varžybose įtikinamai 13:3 laimėjo prieš tą pačią komandą ir užėmė pirmąją vietą bei laimėjo nugalėtojų titulą.

Atšilus orams, daugiau birštoniečių susirinks į gerai įrengtą petankės aikštyną ir, reikia tikėtis, šiuo žaidimu garsins kurortą bei pritrauks daugiau dalyvių.

 

Nuotrauka iš asmeninio albumo:

iš kairės: P. Bagdonavičius, V. Gedminas ir V. Vaitkevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close