Prienų krepšininkams sekasi ne visada

Šeštadienį, balandžio 5 d., Prienų sporto ir pramogų arenoje susitiko Prienų „TonyBet“ ir Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komandos.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybos vyko ne taip sklandžiai, kaip buvo galima tikėtis. Pirmas kėlinys prasidėjo pražangomis. Nors Gintaras Kadžiulis ne tik įmetė pirmuosius varžybų taškus, bet ir vedė „TonyBet“ į priekį, labai greitai kėdainiškiai rezultatą išlygino ir patys pradėjo pirmauti. Nors prieniečiai žaidė atkakliai ir stengėsi persverti rezultatą savo naudai, deja, klaidos padarė savo – „Nevėžis“ pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 22:18.

Antrame kėlinyje „Nevėžis“, nuo pradžios dar labiau padidinęs skirtumą, toliau spaudė prieniečius. Po „TonyBet“ vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus pamokėlės prieniškiams dar pavyko kurį laiką pasipriešinti, skirtumą išlyginti ir net aplenkti varžovus, tačiau kėdainiškiai greitai vėl padidino skirtumą savo naudai ir antrąjį kėlinį laimėjo rezultatu 40:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo puikiomis ir sėkmingomis prieniškių atakomis, todėl skirtumas sumažėjo iki minimumo, tačiau po minutės pertraukėlės grįžę kėdainiškiai greitai skirtumą vėl padidino. Nors Vaidui Čepukaičiui po eilės sėkmingų atakų rezultatą pavyko išlyginti, tačiau kėdainiškiai vėl jį persvėrė ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 53:61 svečių naudai.

„TonyBet“ nelydėjo sėkmė ir paskutiniame kėlinyje. Skirtumas tarp komandų viso kėlinio metu tik augo. Nors prieniečiai dar bandė vytis priešininkus, tačiau to padaryti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:93 ir po Prienus pasklido pergalingi „Nevėžio“ sirgalių šūksniai.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close