Prienų „TonyBet“ įrodė galintys dar daugiau

Prienų „TonyBet“, stebindama visus kartais klaidų kupinu žaidimu, kartais neįsivaizduojamais deriniais, besibaigiančiais sėkmingomis ir fantastiškomis atakomis, tapo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro nugalėtoja.

20140330_205825_resized

Antrus metus iš eilės prieniškiai – LKF taurės nugalėtojai. Šiemet jie pamynė ir dviejų, tradiciškai lyderėmis laikomų komandų – „Žalgirio“ bei „Lietuvos ryto“ – siekius tapti nugalėtojomis. Šeštadienį prieniškiai rezultatu 84:76 įveikė Kauno „Žalgirį“, o sekmadienį Panevėžio „CIDO“ arenoje vykusiame finale – Vilniaus „Lietuvos rytą“. Žinoma, ši pergalė, nebuvo lengvai pasiekta.

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkakliomis prieniečių atakomis. Vos po keleto akimirkų bei Laimono Kisieliaus dėjimo į krepšį „TonyBet“ išsiveržė į priekį 8:0, bet atsibudę „Lietuvos ryto“ žaidėjai rezultatą sušvelnino iki 10:6. Po reklaminės pertraukėlės po dvitaškį įmetė Darius Songaila ir J. Palaciosas, o tritaškį smeigęs Gediminas Orelikas pirmą kartą į priekį išvedė „Lietuvos ryto“ komandą 13:12. Iki pat pirmo kėlinio pabaigos komandos atakavo viena kitos krepšius. Kėlinys taip ir baigėsi vienu tašku pirmaujant vilniečiams 23:22.

Antro kėlinio pradžioje prieniškiai vėl išsiveržė į priekį (24:23). Tačiau netrukus jau pirmavo vilniečiai 35:30. Skirtumą beprotiškais tritaškiais sumažino L. Kisieliaus – 38:36. Deja, antrame kėlinyje „TonyBet“ nepavyko vėl perimti varžybų lyderio vardo, kėlinys baigėsi rezultatu – 52:42.

Antroje varžybų pusėje vis labiau liepsnojo ir komandų, ir sirgalių aistros. Žaidėjai įsišėlo – liejosi ir pražangos, ir taiklūs metimai. Prieniečiai akimirksniu susigrąžino minimalų skirtumą 57:54. O trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas skyrėsi vos 4 taškais – 66:62.

 

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taip, kad daugelis įsivaizdavo esantys prie pat bedugnės krašto. „TonyBet“ įtampą dar labiau didino. Sparčiomis atakomis prieniškiai skirtumą sušvelnino iki minimumo – 69:70. Dar keletą akimirkų žaidėjai leido žiūrovams pasidžiaugti taikliomis ir įnirtingomis atakomis, o skirtumas liko nepakitęs – 74:73. Tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis, po sėkmingų A. Valeikos ir M. Lukauskio atakų, „TonyBet išsiveržė į priekį – 78:74. Po kelių taiklių vilniečių metimų –78:78. Paskutinę rungtynių akimirką, po dviejų taiklių abiejų komandų tritaškių, finalinis švilpukas užfiksavo lygiąsias – 81:81.

Komandoms savo pajėgumą teko aiškintis pratęsime, kuriame vėl vos ne visą laiką buvo lygiosios. Po poros prieniškių klaidelių „Lietuvos rytui“ pavyko išsiveržti į priekį 91:88, tačiau Paulius Ivanauskas nenusileido ir šį skirtumą išlygino savo tritaškiu, o paskutinę akimirką „Lietuvos rytui“ prasižengus, M. Lukauskis įmetė pergalingą baudinį. Rungtynės baigėsi rezultatu 92:91. Absoliučiu LKF taurės turnyro lyderiu tapo Prienų „TonyBet“.

Ne vienas prienietis, žiūrėjęs šias rungtynes, minėjo, kad tokių jaudinančių varžybų seniai nebuvo matęs, ne vienas pasižadėjo šias varžybas minėti dar ilgai. Ne vienas džiaugėsi lietuviškiausios komandos triumfu, ne vienas prisipažino, kad didžiuojasi būdamas prieniečiu.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

 

Padėka Prienų krepšinio komandai „TonyBet“, iškovojusiai DNB LKF taurę
             Mieli Prienų krepšinio komandos „TonyBet“ krepšininkai ir vadovai,
            Jūs dovanojote išskirtinę šventę visam Prienų kraštui – iškovojote DNB LKF taurę. Šios pergalės viltingai laukė visi mūsų rajono žmonės. Visi nuoširdžiai tikėjome Jumis, ir Jūs su kaupu pateisinote mūsų lūkesčius. Jūs dar kartą įrodėte, kad komandos stiprybė – ne individualūs žaidėjų veiksmai, o vienybė, pasiaukojimas ir komandinė dvasia.
          Nuoširdžiai dėkoju visai komandai ir kiekvienam iš Jūsų. Ačiū tariu ir Jūsų šeimos nariams bei artimiesiems, taip pat – visiems rajono žmonėms, supratusiems ir palaikiusiems komandą sunkiomis minutėmis.
          Visiems komandos nariams linkiu kuo geriausios asmeninės kloties ir įspūdingų tolesnių sportinių laimėjimų. Linkiu ir ateityje garsinti Prienų vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
      Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas
 

„Prienai–krepšinio sostinė!“. „Prienų „TonyBet“ krepšininkai sukūrė tikrą stebuklą!“. „Prienų klubas parašė naują istoriją!“. Tokios antraštės šią savaitę pelnytai mirgėjo visuose šalies laikraščiuose.

Mūsų klubas įrodė, kad mažas gali nugalėti didelį. Kad teisinga strategija, didelis noras ir atkaklumas gali įveikti krepšinio grandų autoritetą. Žemai lenkiuosi kiekvienam žaidėjui, kuris negailėjo jėgų, fanams, kurie karštai palaikė savo komandą. Nuoširdžiai ačiū treneriui Virginijui Šeškui, klubo direktoriui Aurimui Bartuškai. Jūs ne tik įkvėpėte savo komandą. Jūs parodėte pavyzdį Lietuvai, kad viską galima pakeisti, jeigu dirbi atsakingai, iš širdies ir su didele meile.

Linkiu Jums tęsti šlovingų pergalių istoriją!

Antanas Guoga, „TonyBet“ įkūrėjas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close