Pavasarinis ,,Europrotų“ finalas Birštone

Kovo 19 d. Birštone ketvirtą kartą nuaidėjo pavasariniai ,,Europrotų“ dalyvių šūksniai, lydimi azarto, emocijų ir geros nuotaikos dozės. Visos 6 komandos – ,,Neištariu“, ,,Eurofanai“, ,,Plūgų rankenos“, ,,Smegenys“, ,,Pavėlavusios“ ir ,,Euroninzės“ – susitiko paskutinį kartą ir parodė savo sumanumą bei puikias žinias apie Europą bei jos piliečius.

Paskutinį pavasario ,,Europrotų“ turnyrą, kaip ir ankstesnius, sudarė penki turai, tik šįkart jų tematika buvo šiek tiek kitokia – orientuotasi ne tik į žinias apie Europą, bet ir apie Birštoną bei ES. Jį laimėjusi ,,Smegenų“ komanda buvo apdovanota knygomis ,,Atrask Lietuvą“.

Susumavus visų keturių pavasario turnyrų rezultatus, pirmąją vietą finale, surinkusi 100,5 taško, užsitikrino komanda ,,Eurofanai“. Taigi 2014 m. pavasario sezono europrotais tapo Rasa Ulinauskienė, Tadas Baltušis, Kęstutis Šerpenskas, Rymantas Kučinskas, Tomas Šerpenskas, Alfredas Vilkis.Nuo jų nedaug atsiliko ir antrąją vietą užėmė komanda ,,Smegenys“ (98,5 taško), trečiąja vieta džiaugėsi jauniausios žaidimo komandos ,,Neištariu“ nariai (79 taškai). Pirmosios vietos laimėtojai apdovanoti ryškiaspalviais skėčiais, dekoruotais ,,Europrotų“ logotipu (dovanas įsteigė Europos Komisija), antrosios – saldžiu prizu – tortu. Taip pat visi pirmas–trečias vietas užėmę dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei aplinkinių ovacijomis.

Linksmas, intelektualus žaidimas „Europrotai” šiemet vyko net 50-yje Lietuvos miestų ir miestelių, lietuvių bendruomenėse Kembridže bei Edinburge (Jungtinėje Karalystėje). Šią populiarią žinių viktoriną organizavo Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir šalies bibliotekos.

Tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Birštoniečiai tuo įsitikino jau ne kartą. Nuoširdžiai dėkojame visiems žaidimo dalyviams ir linkime nesustoti domėtis Europa, jos teikiamomis galimybėmis ir atradimais.

Už puikius prizus, įsteigtus žaidimo turnyrų nugalėtojams, dėkojame mūsų draugams rėmėjams: VšĮ ,,Tulpės“ sanatorijai ir AB Birštono sanatorijai ,,Versmė“

Parengta pagal Birštono viešosios bibliotekos informaciją

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close