Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Birštono skyriaus pirmininku išrinktas Darius Šeškevičius

Kovo 20 d., į  TS-LKD  Birštono kyriaus ataskaitinį – rinkiminį susirinkimą,  rinkosi skyriaus nariai, atvyko Seimo narys Sergejus Jovaiša, Europarlamentarės Laimos Andrikienės padėjėja Birutė Nenortaitė ir Kauno regiono vadybininkė Danutė Pukėnienė. Svečiai pasidalino mintimis apie šios dienos aktualijas, artėjančius Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus ir Europarlamento rinkimus.   

009

Susirinkime  buvo išklausyta ir patvirtinta skyriaus tarybos ataskaita, kurią pateikė nuo 1995m. Birštono konservatoriams vadovaujantis skyriaus pirmininkas Vytautas Šeškevičius. Pateikta finansinė ataskaita.

Slaptu balsavimu skyriaus pirmininku išrinktas Darius Šeškevičius.

Darius Šeškevičius Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys yra nuo 2005 metų. Savo narystę pradėjo Vilniaus sueigos Fabijoniškių skyriuje. Ilgą laiką buvo Jaunimo grupės seniūnu, o nuo 2013 m. sausio buvo išrinktas skyriaus pirmininko – Dainiaus Kreivio – pavaduotoju. Nuo 2014 m. vasario mėn. tapo Birštono skyriaus nariu.

Išrinktasis skyriaus pirmininkas turi inžinerinį magistro išsilavinimą. Šiuo metu baiginėja Energetikos politikos ir vadybos magistro studijas Mykolo Romerio Universitete. Taip pat yra Lietuvos Energetikos Asociacijos statybos komiteto pirmininkas, dalyvauja šešėlinio energetikos ministro Dainiaus Kreivio kabineto veikloje.

(nuotraukoje Birštono skyriaus pirmininkas Darius Šeškevičius)

Pirmininko pavaduotojais išrinkti Vytautas Šeškevičius, Auksė Grižaitė ir Danielius Cikanavičius, sekretoriumi Stefanija Paliūnienė. Į naujai išrinktą skyriaus tarybą taip pat įeina  Stasė Belickienė, Margarita Narakienė, Algimantas Blekaitis, Romualdas Juodis ir Nijolė Slidžiauskienė.

(nuotraukoje naujai išrinkta Birštono skyriaus taryba su Seimo nariu Sergėjumi Jovaiša)

TS-LKD Birštono skyriaus informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close