Smiginio varžybose dalyvių skaičius vos viršijo prizų skaičių

Šeštadienio rytą Prienų kūno kultūros ir sporto centre susirinko smiginio entuziastai ir profesionalai. Čia vyko smiginio turnyras, skirtas Kovo 11-ąjai paminėti.

Deja, lietingą šeštadienį norinčiųjų išbandyti savo akies ir rankos taiklumą atsirado nedaug. Varžybose teko varžytis ir susirinkusiems dalyviams, ir varžybų teisėjams. Kadangi susirinko tik 7 varžovai, varžybos vyko greitai ir sklandžiai, teisėjai vos spėjo rašyti rezultatus. Bendrose varžybose susikovę dalyviai labai greitai išsiaiškino, kuris iš jų taikliausiai laido strėlytę ir surenka daugiausiai taškų. Tačiau varžybos greitai dar nesibaigė. Dalyviai susikovė ir įvairiose specialiose – papildomose rungtyse.

Smiginio varžybas laimėjo Mindaugas Barauskas. Antroje vietoje likusiam varžybų organizatoriui ir teisėjui Stasiui Bendinskui pavyko laimėti ir porą specialiųjų prizų. O trečiąją vietą užėmęs Giedrius Labanauskas buvo apdovanotas ir už didžiausią taškų sumą, surinktą vieno metimo metu.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close