Žiemos išdaigos „Versmenėje“

Prienų sveikos gyvensenos klubas „Versmenė“ vasarį suorganizavo keletą įdomių renginių ir  paskutinio  žiemos mėnesio 23 d., kaip ir kasmet užbaigė įspūdinga žiemos švente.

Iš vakaro grupė sveikuolių susirinko miške į talką – reikėjo pasiruošti malkų ir rąstgalių  sukrauti laužui. Mums talkino ir geranoriški „ paprienės“ gyventojai.

Diena buvo nuostabi, tad į šventę pavadintą „Žiemos išdaigos“, sugužėjo daug sveikuolių bei svečių. Birutės dėka aikštelė buvo įdomiai išpuošta, čia šuoliavo ir daug žirgų.  Visus susirinkusius pasveikino klubo pirmininkė Leonora Kalantienė, palinkėjo smagios šventės ir įdomių išdaigų. Buvo uždegtas didžiulis šventinis laužas, kurį prižiūrėjo Stasys.   Šventėje aktyviai dalyvavo ir vaikai.  Visi kartu šokom, dainavom, skaitėm eiles, žaidėme žaidimus, minėme mįsles, buvo ir įvairių rungčių.

Šventę organizavo ir vedė išradingoji Gražina. Laimutė ant laužo išvirė labai skanią sriubą, Zita šventės dalyvius pavaišino dar  karštu bulviniu „kugeliu“. Dalyviai bei organizatoriai buvo apdovanoti suvenyrais ir saldumynais.

Šventę užbaigėme su arbata prie laužo bei sveikuolių himnu. Ji buvo tikrai kitokia, kupina žiemos išdaigų.

Vasario 15 d. „Palangos ruonių“ šventėje dalyvavo bei maudėsi jūroje iš mūsų klubo 5 nariai: Jonas, Birutė, Gražina, Loreta ir Marcelė. Visi pasidžiaugė ne tik maudymosi malonumais, bet ir galimybe pajausti tos šventės dvasią.

Vasario 19 d. klubo svetainės popietėje vyko renginys skirtas K.Donelaičio jubiliejui paminėti, tema „O kiek vasarų, bei visokių žiemų  matėm“. Su K.Donelaičio biografija ir  kūryba supažindino mokytoja Dalia Visockienė. Jo kūrybą skaitė Danutė Marčiulionienė, Danutė Radkevičienė, Leonora Kalantienė, Dainora Šaltirnė ir kt. Renginys  buvo labai įdomus, todėl ir dalyvius svetainė vos sutalpino.

 

Klubo narė                                                                                                         Vida Januševičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close