Vakaras su “Muzikos garsais“

Vasario 27-ąją, ketvirtadienio vakarą, aš su kitais Jiezno muzikos mokyklos mokiniais bei pora mokytojų, vykome į Kauno valstybinį muzkinį teatrą, garsųjį Brodvėjaus miuziklą „Muzikos garsai“.

Miuziklo pradžioje išgirdome pirmuosius muzikos garsus, po kurių prasidėjo tikrais įvykais paremta istorija, lydima gražios, per daugybę metų klasika tapusios muzikos. Aktoriai ir dainininkai mus nukėlė keliasdešimčia metų atgal, į prieškario Austriją, muzikalią septynių vaikų ir jų griežto tėčio šeimą, pas kurią atvyko pagrindinė kūrinio veikėja – be galo šilta, labai mylinti vaikus, laisvos sielos auklė Marija.

Bandydama susidraugauti su vaikais auklė muzikuoja – groja gitara, dainuoja ir pripildo meile ne tik vaikų, bet ir jų tėvo širdį. Tačiau visas kūrinio veiksmas sukasi ne tik aplink meilę ir muziką, jame gvildenamos svarbios tėvų ir vaikų santykių, paauglystės, vertybių ir savojo „aš“ ieškojimo bei politinės temos.

„Muzikos garsai“ truko kiek ilgiau nei dvi valandas, kurios visai neprailgo, nes buvo įdomu stebėti daugiau kaip 50 metų rodomą, vieną garsiausių muzikos ir kino istorijoje miuziklą. Džiaugiuosi, jog taip praleidau ketvirtadienio vakarą – su draugais, Kauno muzikiniame teatre žiūrėdama puikiuosius „Muzikos garsus“.

Už šios išvykos idėją mūsų mokinių ir mokyklos administracijos vardu dėkojame Erikos ir Urtės mamai gerb. Erikai Švenčionienei, bei ją igyvendinti padėjusiam ir suteikusiam galimybę Jiezno muzikos mokyklos mokinams pamatyti garsųjį miuziklą gerb. Seimo nariui Vytautui Kamblevičiui.

Jiezno muzikos mokyklos mokinė Laura Vaičiūnaitė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close