Visuomenės dėka gerėja eismo saugumas

Vasario 24-osios popietę 24-ajame kelio Kaunas–Prienai–Alytus įvyko eismo įvykis, tačiau kaltininkas pasišalino iš eismo įvykio vietos. Anot eismo įvykio liudytojų, „VW Golf” vairuotojas pavojingai manevruodamas vieną po kitos lenkė transporto priemones, kol kliudė priešpriešais važiavusį automobilį „Opel Astra” ir nesustojęs nurūko toliau. 

Atsiranda vis daugiau pilietiškų žmonių, neabejingų kito nelaimei. Pro šalį važiavę ir įvykį matę kiti eismo dalyviai suskubo pranešti policijai apie bėglį. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato patruliai jį operatyviai sulaikė. Pareigūnai nustatė, kad pasišalinusio automobilio vairuotojas V. P. vairavo būdamas neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumas (2,05 promilės). Pažeidėjas savo kaltę pripažino.

Galima pasidžiaugti, kad dėl visuomenės pagalbos ir nepakantumo Kelių eismo taisyklių pažeidėjams galime saugiau jaustis keliuose. Visuomenė darosi vis aktyvesnė policijos pagalbininkė. Dėkojame už pagalbą ir supratingumą.

 

 

Alytaus aps. VPK Prienų r. PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close