Ankstyvo pavasario požymis – plonas ledas. Ant vandens telkinių ledas plonas ir silpnas, pakraščiuose jau gerokai atšutęs.

Kadangi Lietuvoje nemažai žmonių nesibijo lipti ant plono ledo Prienų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba organizuoja pilietinę akciją – parodomąsias pratybas, kurios vyks vasario 26 dieną 15 val., ant prie Kęstučio g. 79, Prienai esančio dirbtinio vandens telkinio. Pratybų metu bus gelbėjamas įlūžęs žmogus.

 

Kauno APGV Prienų PGT VPP poskyris

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close