Energingos atakos privertė klysti (GALERIJA)

Antradienio pavakare Prienų pramogų ir sporto arenoje susitiko Prienų „TonyBet“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio komandos.

>>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<<

Varžybos nuo pat pradžių prasidėjo aršiomis kovomis dėl kamuolio ir vietos po krepšiu. Prieniškiai perėmė kamuolį ir pirmieji pradėjo puolimą, bet nė vienai komandai ilgai nesisekė įmesti bent vieną tašką.

Įveikus varžovą svarbu neprarasti kamuolio

Tik praėjus 1 min. ir 15 sekundžių „Lietkabelio“ žaidėjas Mantas Kazonas į „TonyBet“ krepšį paleido taiklų tritaškį. Po 10 sekundžių prieniškiai rezultatą išlygino savo tritaškiu. Dar keletas akimirkų – ir Žygimantas Janavičius „TonyBet“ išvedė į priekį. Likus vos 4 su puse pirmojo kėlinio minutėms, „TonyBet“ jau pirmavo rezultatu 19:9. „Lietkabelio“ krepšininkai energingai atakavo prieniečių krepšį, tačiau panašu, kad dar turi gerai pasipraktikuoti, kaip įveikus varžovą neprarasti kamuolio. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos, puikiai žaidę ir taikliai tritaškius mėtę krepšininkai pradėjo klysti. Pražangos pradėjo sekti viena paskui kitą. Likus dviem su puse minutės, rezultatas – 25:11, prieniečių sąskaitoje – dvi pražangos, panevėžiečių – trys. Panevėžiečiams pradėjus kontratakuoti, į aikštelę įbėgęs Vaidas Čepukaitis tuoj situaciją pataisė ranka įdėdamas kamuolį į priešininkų krepšį. Likus vienai minutei rezultatas buvo 27:16. Po pusės minutės Jokūbo Gintvainio („Lietkabelis“) dvitaškį nesustabdomu tritaškiu nustelbė į aikštelę išbėgęs Martynas Linkevičius – 30:18. Dar per pusę minutės, V. Čepukaičiui pavyko įmesti vieną baudą, o Žygimantas Šimonis („Lietkabelis“) rezultatą sušvelnino dvitaškiu. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 31:20, prieniečių sąskaitoje buvo 4 pražangos, panevėžiečių – 5.

Kamuolys slydo iš rankų

Antrojo kėlinio metu pirmuosius taškus įmetė prieniečiai, tačiau žaidimas buvo panašus į padriką lakstymą. Kamuolys ir vieniems, ir kitiems slydo iš rankų. Per pirmąją minutę „Lietkabelio“ žaidėjai sugebėjo prasižengti net porą kartų. Svečiai, kamuolį prarasdavo per savo gudrius puolimus, prieniečiai – per netaiklius metimus. „TonyBet“ treneris Virginijus Šeškus, panašu, šįkart nenorėjęs dar labiau kaitinti aikštelėje tvyrančios nuotaikos, daug pastabų neturėjo. Praėjus porai antrojo kėlinio minučių situaciją iš mirties taško bandė pajudinti Arvydas Šikšnius ir į „Lietkabelio“ krepšį paleido taiklų tritaškį. Po kelių akimirkų Prienų sirgalius nudžiugino ir G. Kadžiulis, paleisdamas dar vieną taiklų tritaškį – 39:20. Tai privertė visus krepšininkus susirinkti minutės pertraukėlei ir persvarstyti atakos planą. „Lietkabelio“ krepšininkai po pertraukėlės, likus 7 antrojo kėlinio minutėms, rodos, įgavo vilčių ir į prieniečių krepšį pagaliau paleido taiklų dvitaškį. Tačiau tai jiems kainavo dar vieną – jau ketvirtąją komandinę antrojo kėlinio pražangą. „TonyBet“ krepšininkai per vieną minutę „Lietkabelio“ optimizmą „nušlavė“ įmesdami dar 6 taškus – 45:22. Likus pusei antrojo kėlinio minutės, rezultato skirtumas jau siekė 55:35, prieniečiai buvo prasižengę tik vieną kartą, panevėžiečiai – jau 8 kartus. Per paskutinę pusę minutės abiem komandoms bandant išsikovoti kuo daugiau, prasidėjo nesėkmės. Prieniečiams pavyko įmesti tik vieną baudą, tačiau abi komandos gavo po vieną pražangą. Kėlinys baigėsi rezultatu 56:35.

Fortūna nusisuko

Trečiajame kėlinyje nuo „TonyBet“ pamažu nusisuko fortūna. Vos per porą minučių prieniečiai „užsidirbo“ dvi pražangas, o „Lietkabelio“ krepšininkai, pasinaudodami prieniečių klaidomis, nesunkiai įmetė 8 taškus – 56:43. Dar per porą minučių „Lietkabelio“ žaidėjai įmetė vėl 5 taškus. Tuo tarpu Žygimantas Janavičius gavo techninę pražangą. Situacija švelnino A. Valeika, kuris likus 6 su puse trečiojo kėlinio minutės, įmetė pirmuosius šio kėlinio prieniečių taškus – 58:48. Prieniečiai bandė aktyviai atakuoti, tačiau augo tik pražangų skaičius. Likus trims su puse minutės – prieniečiai jau buvo prasižengę keturis kartus, panevėžiečiai – du. Per kitą minutę abi komandos vėl padidino rezultatą iki 62:50. Ž. Janavičius likus vienai minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos į „Lietkabelio“ krepšį paleido taiklų tritaškį. Likus pusei minutės, Darrick Leonard („Lietkabelis“) jam atsakė savo tritaškiu. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 65:57.

Galvos skausmas – pražangos

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nesėkme – Ž. Janavičius gavo dar vieną techninę pražangą. Po pusės minutės Laimonas Kisielius už kolegą atsirevanšavo puikiu „dėjimu“ į krepšį. Praėjus vos minutei, rezultatas buvo 67:60, tuo tarpu pražangos augo kaip ant mielių. Prasižengė A. Valeika, vienas paskui kitą pradėjo prasižengti „Lietkabelio“ žaidėjai. Per dvi su puse ketvirtojo kėlinio minutės prieniečiai surinko dvi pražangas, panevėžiečiai – keturias, rezultatas tapo – 69:62. Dar po minutės – prieniečiai turėjo jau tris pražangas, svečiai – penkias, o skirtumas grėsmingai sumažėjo iki 69:65. Šiaip ne taip prieniečiams pavyko vėl atsiplėšti ir skirtumą padidinti iki 75:65. Likus dviem su puse minutės „Lietkabelis“ stengėsi rezultatą dar sušvelninti, tačiau prieniečiai vis laikė 10 taškų atstumą. Likus minutei iki varžybų pabaigos rezultatas buvo 77:69. Po pusės minutės A. Šikšniaus paleistas kamuolys – nors ir užblokuotas priešininkų – atsitiktinai pataikė į krepšį, o „Lietkabelis“ užsidirbo dar vieną pražangą, tačiau šio baudos metimo įmesti A. Šikšniui nepavyko – 81:71. Likus 15 sekundžių „Lietkabelis“ vėl prasižengė – M. Linkevičius baudos metimais skirtumą dar labiau padidino – 83:71. Likus 13 sekundžių į „TonyBet“ krepšį įskriejo Gedimino Žalalio („Lietkabelis“) paleistas kamuolys. Varžybos baigėsi prieniečius džiuginančiu rezultatu 83:73.

Per visas varžybas prieniečiai sugebėjo surinkti 14 pražangų, panevėžiečiai – 26, du iš jų, surinkę po 5 asmenines pražangas, turėjo palikti aikštelę. Naudingiausiu „Tonybet“ žaidėju šįkart tapo L. Kisielius – 19 taškų. Jam ant kulnų mynė A. Valeika su 15 taškų. „Lietkabelio“ snaiperiu šįkart tapo D. Leonard – 14 taškų, o jo vos neaplenkė M. Kazonas su 13 taškų.

Rungtynės buvo ypač sudėtingos ir pareikalavo daug sirgalių nervų. Daugelis sėdėjo susikaustę ir įsitempę. Po varžybų ne vienas pripažino, kad „TonyBet“ komandos pergale patikėjo tik nuaidėjus finalinei varžybų sirenai.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close