Atvelykio šventė Vilniuje

 

2012 m. balandžio mėn. 21 dieną Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos 15 mokinių buvo pakviesti į ponios Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo organizuojamą Atvelykio šventę, kuri tradiciškai vyksta jau keletą metų
Nacionalinės dailės galerijos kolektyvas paruošė mokiniams edukacinę programą, kurioje vaikščiodami po galerijos parodų sales, išrinko po 1 labiausiai patikusį ir labiausiai nepatikusį kūrinį ir juos abu perteikė popieriaus lapuose.

Po edukacinės programos mūsų laukė baletas ,, KOPELIJA „ M. K.Čiurlionio menų mokykloje.
Ponios Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas, kaip ir kiekvienais metais nepaliko mūsų be dovanėlių. Ačiū jiems labai, labai.
Didelių įspūdžių lydimi, namų link važiavome linksmi ir laimingi…

Erika Mikailaitė 7 kl.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close