Pareigūnai vykdė prevencinę priemonę „Neatiduok santaupų sukčiams“

Vasario 5 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato (toliau – Birštono PK) Viešosios policijos poskyrio pareigūnai kartu su Birštono seniūnijos seniūnu Jonu Kederiu, siekdami užkardyti nusikalstamų veikų, susijusių su sukčiavimu paplitimą ir informuoti ypač pagyvenusius ir vienišus asmenis, kaip apsisaugoti nuo telefoninių ir kitų sukčių, kaip elgtis ir kam pranešti sulaukus netikėto skambučio ar „vizito“, vykdė prevencinę priemonę „Neatiduok santaupų sukčiams“.

 

Akcijos sumanytojai lankė Birštono seniūnijoje gyvenančius pagyvenusius ir vienišus asmenis, kuriems skleidė minėtą informaciją, taip pat dalijo informacinius lankstinukus ir atšvaitus.

Informuojame, kad sukčiai iš patiklių žmonių dažniausiai santaupas išvilioja pranešdami apie artimųjų (vaikų, vaikaičių, giminaičių) nelaimes, eismo nelaimes, laimėjimus loterijoje, pinigų keitimą, siūlydami įvairius menkaverčius buitinius prietaisus už gerą kainą.

Apgavikai apsimeta kuo tik nori – policijos pareigūnais, banko darbuotojais, socialiniais darbuotojais, „Sodros“ specialistais, prekybos agentais.

Teisėsaugininkai pataria – kilus nors menkiausiam įtarimui, kad patekote į sukčiaus pinkles, nedelsdami skambinkite savo artimiesiems ir praneškite policijai Bendruoju pagalbos telefonu 112 arba Birštono PK tel. (8 319)  65 538, mob. 8 698  47 188.

 

Alytaus apskr. VPK Birštono PK informacija ir nuotraukos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close