Birštoniečiai dalyvavo salės futbolo turnyre

Vasario 1 dieną Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje vyko vaikų, gimusių 1997 m. ir jaunesnių, salės futbolo turnyras ,,Lietuvos krašto apsaugos ministro taurė 2014“. Į turnyrą buvo pakviesta ir Birštono SC komanda. Kadangi Birštone tokių metų komandos nėra, į turnyrą vyko dviem metais jaunesnių vaikų, gimusių 1999 m., komanda.

Turnyre dalyvavo 9 komandos suskirstytos į 3 pogrupius. Birštoniečiai savo pogrupyje rezultatu 6:4 nugalėjo Marijampolės ,,Rytą”, rezultatu 6:4 Marijampolės ,,Alvitą”, pogrupyje užėmė 1 vietą ir pateko į ketvirtfinalį. Ketvirtfinalyje rezultatu 6:3 nugalėję Keturvalakių MDC komandą, birštoniečiai pateko į pusfinalį. Pusfinalyje jie susitiko su Simno futbolo komanda ir pralaimėjo (3:13) būsimiems taurės laimėtojams. Beliko žaisti dėl 3-iosios vietos. Birštoniečiai susirungė su Krosnos komanda iš Vilkaviškio rajono, ją įveikė rezultatu 8:6 ir laimėjo 3-iąją vietą.

Vaikai buvo apdovanoti medaliais ir taure. Važiuodami į turnyrą tikrai neplanavome patekti tarp prizininkų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close