„Bočių“ pirmininkė Julija Barutienė apdovanota Garbės ženklo ordinu

Penktadienio pavakarę Birštono „Bočių“ bendrijos nariai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą. Šiame dideliame renginyje dalyvavo ir garbingi svečiai – Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ pirmininkas Petras Ruzgus, Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, Marijampolės „Bočių“ saviveiklos kolektyvas bei Alytaus „Bočių“ bendrijos romansų grupė.

Birštone „Bočių“ bendrija yra gausiausia visuomeninė organizacija, vienijanti 157 narius. Į ataskaitinį susirinkimą atvyko daugiau negu pusė jos narių.

„Bočių“ bendrijos praėjusių metų veiklą Trumpai pristatė pirmininkė Julija Barutienė. Ji pažymėjo, kad „Bočiai“ dalyvavo daugelyje svarbių miesto renginių, organizavo talkas ir tvarkė Gudakalnio bei Panemunės kapinaites. Birštono „Bočiai“ svečiavosi pas savo draugus kituose miestuose, su koncertinėmis programomis lankėsi Vilniuje, Varėnoje, Marijampolėje bei Alytuje, taip pat sulaukė atsakomųjų vizitų.

Bendrijos pirmininkė pasidžiaugė gražiu bendradarbiavimu su Birštono vaikų lopšeliu- darželiu „Vyturėlis“ ir juos siejančia prasminga kartų draugyste.

„Bočių“ bendrijos nariai mokėsi ir tobulino savo žinias kompiuterių ir psichologijos kursuose, lankė seminarus.

Vadovaujami entuziastingos savo pirmininkės J. Barutienės, bendrijos nariai vyko į ekskursijas, pabuvojo Valdovų rūmuose, Varėnos grybų šventėje, Stasio Dariaus muziejuje, Pilnų namų bendruomenėje ir kt.

Birštono „Bočiai“ yra vieni iš Žemės dienos minėjimo organizatorių. Užgavėnių vakarėlyje jie visada stebina savo išradingomis teminėmis kaukėmis. O kas nežino „Bočių“ rengiamų poezijos skaitymų bei adventinių vakaronių.

Bendrijos pirmininkė aktyviausias bendrijos nares Aldoną Mildą Valatkienę, Antaniną Grigaravičienę, Stefą Klimienę, Bronę Lukošienę, Onutę Gratulevičienę, Moniką Babonienę, Birutę Krukonienę apdovanojo pirmais tulpių žiedais.

Renginio metu buvo pagerbti ir pasveikinti šventusieji savo apvalius gimimo jubiliejus.  Šį kartą sveikinimai ir linkėjimai buvo skirti Kęstučiui Gavėnui, Nijolei Daukšienei ir Genovaitei Valatkienei.

Šie metai yra Šeimos, Teatrų metai, tad ir „Bočiai“ savo veiklą plėtos pagal metų aktualijas. Bus minima ir Kristijono Donelaičio 300 metų sukaktis, organizuojami kiti tradiciniai renginiai.

Revizijos komisijos ataskaitą pateikė jos pirmininkas Vytautas Rasimavičius.

Lietuvos pensininkų sąjungos pirmininkas P. Ruzgus gerai įvertino Birštono „Bočių“ bendrijos darbą, pagyrė už aktyvumą, sumanumą ir kūrybiškumą dalyvaujant daugelyje svarbių renginių. Be to, P. Ruzgus nudžiugino senjorus pranešdamas gerą žinią, kad valdžia numato jau šiais metais pradėti grąžinti nusavintas pensijas.

P. Ruzgus už gerą darbą, aktyvumą įteikė „Bočių“ bendrijos pirmininkei J. Barutienei Garbės ženklo ordiną, kuriuo per 22 nepriklausomybės metus apdovanota tik 15 žmonių.

Į „Bočių“ bendrijos pirmininko postą vėl buvo pasiūlyta Julija Barutienė ir vieningai išrinkta vadovauti jau 8 kadencijai.

Į „Bočių“ bendrijos valdybą išrinkti: Birutė Krukonienė, Antanina Grigaravičienė, Bronius Šalčius, Angelė Gladkauskienė, Onutė Gratulevičienė, Monika Babonienė ir Aldona Milda Valatkienė. Į revizijos komisiją buvo pasiūlyti ir išrinkti Vytautas Rasimavičius, Veronika Valatkevičienė ir Arnoldas Ribinskas.

Po oficialiosios dalies vyko koncertas. Pirmiausia scenoje pasirodė Birštono „Bočių“ mišrus choras „Sidabrinė gija“, o vėliau –ansamblis iš Marijampolės, vadovaujamas Jono Zakarevičiaus, ir neseniai susikūrusi Alytaus ansamblio romansų grupė,

vadovaujama Tamošauskienės.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close