Nacionalinė parama už pieną, gyvulius ir pasėlius

Sausio 22 d. Vyriausybė patvirtino Žemės ūkio ministerijos parengtą nutarimo ,,Dėl 2013 metų pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos už pieną, gyvulius ir pasėlius“ projektą.

 

Nutarimo projektas nustato, kad žemės ūkio veiklos subjektams už 2013 m. už pieną, gyvulius ir pasėlius bus skiriama pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama, mokama iš valstybės biudžeto lėšų.

Vadovaujantis 2013 m. liepos 19 d. Komisijos įgyvendinimo sprendimu, kuriuo Lietuvoje leidžiama skirti pereinamojo laikotarpio nacionalinę paramą už 2013 m., bus taikomas toks pat mažinimas, kaip ir 2012 m.

Maksimali mokėtina nacionalinės paramos suma neviršys 117 mln. litų. Priėmus nutarimo projektą, įsakymais bus patvirtintos pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos pagal sektorius skyrimo taisyklės ir dydžiai.

 

Žemės ūkio ministerijos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close