Diabeto klubo „Versmė“ pirmininke vėl išrinkta Birutė Barkevičiūtė

Šeštadienį vyko Prienų-Birštono diabeto klubo „Versmė“ ataskaitinis- rinkiminis susirinkimas, kuris šaukiamas kas treji metai. Klubo pirmininkė Birutė Bartkevičiūtė pateikė veiklos ataskaitą už praėjusį laikotarpį.

Pirmininkė pasakojo, kas buvo padaryta per trejus metus, kaip ir kam panaudotos klubo gaunamos lėšos. Buvo svarstoma, ar nevertėtų padidinti nario mokestį, nes išlaidų būna nemažai, o pajamos ir įplaukos nedidelės. Už gaunamus iš savivaldybių pinigus perkamos juostelės cukraus kiekiui matuoti, kurios yra gana brangios ir net ne visiems 60 klubo narių gali būti skiriamos. Tačiau kol kas pasilikta prie buvusios 6 Lt metinės įmokos.

Susirinkimo metu išklausyta ir revizijos komisijos ataskaita apie gautas ir panaudotas lėšas, kalbėta apie nario mokesčio rinkimą. Klubo nariai nusprendė pakeisti kai kuriuos įstatų punktus ir klubo pirmininką bei tarybą rinkti penkerių metų laikotarpiui. Klubo pirmininke vienbalsiai vėl buvo išrinkta i Birutė Bartkevičiūtė.

Ji priminė klubo nariams, kad reikia labiau rūpintis savo sveikata, pasidaryti reikiamus cholesterolio, glikuoto hemoglobino bei šlapimo tyrimus, taip pat paprašyti šeimos gydytojo siuntimo pas diabeto slaugytoją atlikti kojų priežiūros pedikiūrą ir apsilankyti diabetinės pėdos kabinete.

Klubo narys Vytautas Zienius dalijosi savo gerąja patirtimi bei žiniomis iš psichologijos seminarų, aiškino, kaip svarbu kasdien rašyti diabeto dienoraštį, tinkamai maitintis ir daryti mankštos pratimus.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close