Balbieriškio futbolininkai – zoninių varžybų nugalėtojai

2014 m. sausio 19 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinių futbolo komanda dalyvavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5×5 pogrupio zoninėse futbolo varžybose Kazlų Rūdoje.

Žaisdami su Jurbarko rajono Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos mokiniais balbieriškiečiai laimėjo rezultatu 6:1, o kovodami su Kazlų Rūdos savivaldybės Bagotosios pagrindinės mokyklos komanda – santykiu 3:1.

Balbieriškio pagrindinės mokyklos futbolo komanda užėmė 1-ąją vietą zoninėse varžybose ir iškovojo teisę atstovauti Prienų rajonui tarpzoninėse varžybose.

 

Mokyklos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close