Alytaus policija – dėkojame Alytaus bedruomenei, padėjus nustatyti įtariamąjį

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašė gyventojų pagalbos, atpažįstant įtariamąjį, kuris nusikaltimą įvykdė kavinėje-bare „Savas kalnas“.
Tik glaudaus Alytaus policijos ir bendruomenės bendradarbiavimo dėka, šiandien, sausio 29 d., buvo nustatytas asmuo, sausio 2 dieną Alytuje, Statybininkų g., kavinėje-bare „Savas kalnas“ iš baro pavogęs alkoholinio gėrimo butelį. Baro apsaugos vaizdo stebėjimo kameromis buvo užfiksuotas vyriškis, įtariamas įvykdęs šią vagystę. Nustatyta, kad tai V. Ch., gimęs 1993 m., gyvenantis Alytuje. Jam pareikšti įtarimai padarius nusikalstamą veiką.
Alytaus policija dėkoja pilietiškiems miesto gyventojams, padėjusiems atpažinti vagišių.
Policija prašo nebūti abejingiems, pastebėjus teisės pažeidimus ar įtartinai besielgiančius asmenis iškarto pranešti Alytaus policijai telefonu (8 315) 55 600, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 315) 55 664 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.
Alytaus aps. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close