Susitikimas su politikais – projektas ,,Lyderių laikas 2“

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija dalyvauja projekte ,,Lyderių laikas 2″ . Politinių sprendimų grupė sukvietė rajono politikus į diskusiją tema ,,Kokias veiklas reikėtų vykdyti ( ar kuo aš galiu prisidėti), kad mokykla labiau atitiktų vietos bendruomenės poreikius?“.

Į diskusiją atvyko Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė, rajono mero patarėjas Raimundas Markūnas, švietimo skytiaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Veiverių seniūnijoje gyvenantys tarybos nariai Cezaras Pacevičius, Martynas Butkevičius. Kiti tarybos nariai Loreta Jakinevičienė, Jonas Vilionis, Alvydas Vaicekauskas. Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Renata Pavlavičienė, Veiverių miestelio seniūnas Vaclovas Ramanauskas bei mokytojų, mokinių, tėvelių atstovai. Taip pat diskusijoje dalyvavo gimnazijos direktorė Audronė Raibužienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Loreta Jurkšaitė, direktorės pavaduotoja ūkio reikalams Asta Gylė.

Politinių sprendimų grupės pirmininkė Vilija Janulevičienė pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė diskusijai, kurią vedė mokytoja Laima Mikušauskienė.

Diskusijoje dalyvavę mokytojai pasidžiaugė renginiais, kurie organizuojami bendruomenei, išsakė savo pageidavimus. Kūno kultūros mokytojai norėtų sporto salės renovacijos. Technologijų mokytojas Saulius Starkus pasidalino mintimis apie vasaros pradžioje organizuojamą drožėjų plenerą.

Tarybos nariai diskutavo apie mokyklos perspektyvas artimiausiu metu. Labai laukiama mokyklos renovacija, nes ugdymo ir ugdymosi kokybė labai priklauso nuo aplinkos. Kalbos vis sukosi apie biudžetą, kuris kaip pabrėžė rajono administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė, vis dar labai įtemptas. Ieškota problemų sprendimo būdų, kaip mokyklą padaryti jaukesnę ir atvirą bendruomenei. Diskutuota ir apie projektus, kurie galėtų prisidėti prie mokyklos veiklos tobulinimo.

Diskusijos pabaigoje visi pakviesti atsakyti į anketos klausimus. Dalyviai manantys, kad diskusijos metu buvo įsiklausoma į nuomones. Puiku, kad gimnazijos lūkesčius gali išgirsti mokyklos steigėjai. Buvo pageidaujančių, kad ateityje tokiose diskusijose dalyvautų daugiau politikų, tėvelių, mokinių.

Diskusijos tema aktuali, o tokie susitikimai prisideda prie mokyklos veiklos tobulinimo.

 

Vilija Janulevičienė

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos Tarybos pirmininkė

Politinių sprendimų grupės pirmininkė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close