Alytaus policija – Prašome atsiliepti liudininkus, mačiusius eismo įvykį Punsko g., Alytuje

Alytaus policijos pareigūnai prašo atsiliepti sausio 20 d. eismo įvykį, Punsko g., Alytuje, mačiusius liudininkus. 

 

Sausio 20 d. apie 17.45 val. Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad Alytuje, Punsko g., automobilis “VW Passat”, vairuojamas T. M., gimusio 1991 m., gyvenančio Alytuje, važiuodamas link Naujosios g., pervažiavo ir mirtinai sužalojo kelio važiuojamojoje dalyje gulėjusį A. K., gimusį 1964 m., gyvenusį Alytaus r., Alytaus sen.

Pareigūnai, ragina eismo įvykį mačiusius liudininkus, galinčius suteikti daugiau informacijos, pranešti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, tel.: (8 315) 55 600, 55 709 arba bendruoju pagalbos tel. 112.

 

Alytaus aps. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close